چاپ کتاب به صورت غیر حضوری چگونه است؟

چاپ کتاب به صورت غیر حضوری چگونه است؟

 

خیلی از دوستان فکر میکنن که برای چاپ کتاب حتما نیازه حضوری برن انتشارات و اونجا قرارداد بسته بشه و چند بار هم همینجوری برای پیگیری کار به دفتر انتشارات مراجعه کنن.

این شیوه برای زمانی بود که وسیله های ارتباطی به این صورت که امروزه هست نبود و تنها راه ارتباطی نهایتا یه تلفن بود . ما برای اعتماد بیشتر نویسندگان شهرستانی که امکان حضور در دفتر رو ندارند و پیگیری کار براشون سخته این امکان رو فراهم اوردیم که بدون هیچ دردسری کتابشون رو چاپ کنن. ما نویسنده هایی داریم که بیش  از ۲۰ جلد کتاب چاپ کردن  اما حتی یکبار هم دیدار حضوری نداشتیم . حالا این اعتماد چجور به وجود اومده؟

قبلا ما  برای اعتماد بیشتر نویسنده هایی که مسافتشون دور بود و امکان حضور در انتشارات رو نداشتن بدون گرفتن حتی یک ریال هزینه، کتابشون رو ثبت می‌کردیم  شابک میگرفتیم فیپا میگرفتیم صفحه ارایی میکردیم و برای گرفتن مجوز ارسال میکردیم و بعد جلد طراحی میشد و جلد و کتاب نهایی رو میدادیم نویسنده چک کنه اگه ایرادی نداشت کتاب رو میفرستادیم برای چاپ. البته تا لحظه ی چاپ هیچ هزینه ای دریافت نمیشد و موقع چاپ کتاب و وقتی که نویسنده کتاب  و جلدو تایید کرد هزینه رو واریز میکرد . متاسفانه  بعضی از نویسنده ها وقتی فایل و جلد نهایی به دستشون میرسید از واریز کردن هزینه امتناع می‌کردن و هزینه رو پرداخت نمی‌کردن و فایل و جلدو رو می‌بردن میدادن به چاپخونه براشون چاپ میکردالبته این کتاب هیچ ارزشی نداره چون شابک و فیپا بعد از یک مدت  توسط ما حذف میشد .

بعد از این مشکلات تصمیم گرفتیم یه مبلغ ناچیزی موقع ثبت کتاب بگیریم و بقیه‌ی هزینه رو موقع چاپ از نویسنده ها دریافت کنیم به همین دلیل تصمیم بر ان شد که ما موقع تحویل کتاب  ۲۰۰ هزار تومان مبلغ پیش پرداخت از افرادی که غیر حضوری کتابشون رو ارسال میکنن و به ما اعتماد میکنن دریافت کنیم. و بقیه ی هزینه ی چاپ کتاب موقعی که کتاب نهایی شد و برای چاپ اماده شد اونموقع دریافت  بشه که این تصمیم خیلی بهتر بود . البته برای افرادی که حضوری به دفتر می اومدن مثل تمام انتشاراتی ها  نصف هزینه ی چاپ اول دریافت میشه و نصف مبلغ  موقع چاپ.

 

مشاوره رایگان

برای اطلاع از هزینه ی تصویرگری و چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، صفحه ارایی، چاپ کاتالوک و بروشور، طراحی جلد، طراحی پوستر تبلیغاتی و …  با ما تماس بگیرید

۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴

۰۹۱۲۰۶۱۷۲۸۳

۰۹۳۵۴۷۵۲۳۳

 

لینک کانال تلگرامی ما

https://t.me/vashpub

 

 

لینک اینستاگرام

https://www.instagram.com/hosein_vash/

 

لینک سایر سایتهای ما

www.chapketab.com

www.hvash.ir

www.vashpub.ir

www.bookspub.ir

Www.chapketab.ir

www.chapoketab.ir

www.chapoketab.com

www.vashart.ir

 

, , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *